Анальний стимулятор простати з вібратором, масажер простати для чоловіків для масажу передміхурової залози
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002015
1 525,33 ₴
1 144 ₴
Показати оптові ціни
Масажер простати з вібратором анальний стимулятор для чоловіків для масажу передміхурової залози
Цей чудовий розкішний вібраційний масажер простати призначений для одночасного масажу простати та промежини для отримання приголомшливих результатів. Іграшка має ергономічний дизайн з двома вигнутими ручками, одна довша для масажу внутрішньої точки Р, а інша - для стимуляції чутливої промежини.
Завдяки цій унікальній та елегантній формі, іграшка надійно утримується на місці, залишаючи ваші руки вільними. Цей масажер виготовлений з м'якого і гладкого на дотик силікону, який має чудова бархатиста поверхня, яка буде розкішно виглядати на вашій шкірі. Ця іграшка повністю перезаряджається і постачається із зарядним пристроєм USB для швидкої та зручної зарядки, що не вимагає батарейок.

Рекомендації щодо застосування: перед першим використанням та після використання промити теплою мильною водою або протерти засобом для чищення секс-іграшок, не допускати попадання вологи в батарейний відсік.
| Тип | Масажер простати |
| Довжина (заг.) (см) | 12,5 |
| Довжина (вставляється) (см) | ~10 |
| Діаметр (см) | до 3,5 |
| Вага (кг) | 0,113 |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Колір | Чорний |



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 113 г |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина: | 125 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Стать | Чоловічий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип вібратора | Анальні |
| Тип інтимної іграшки | Вібромасажер простати |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
- Ціна: 1 144 ₴







