Реалістичний мастурбатор-вагіна без вібрації
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002300
762,86 ₴
534 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор члена штучна вагіна без вібрації без запаху Crazy Bull Mavis Masturbators Sexshop TFA
Компактний мастурбатор у вигляді вагини тілесного кольору. Виготовлений із м'якого термопластичного еластомеру, безпечного для здоров'я. Іграшка має великі статеві губи, клітор, реалістичний тунель для неймовірних відчуттів. Зовнішня рельєфна поверхня слугує для зручного утримування в руці. Довжина – 15,2 см, діаметр – 7,2 см.
| Тип | Мастурбатор |
| Довжина (заг.) (см) | 15,2 |
| Довжина (вставляється) (см) | |
| Діаметр (см) | 7,2 |
| Вага (кг) | 0,365 |
| Матеріал виготовлення | TPR |
| Колір | Тілесний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 365 г |
| Діаметр | 7.2 см |
| Довжина | 15.2 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | Кишенькові |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Тілесний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 72 мм |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Ширина | 72 мм |
- Ціна: 534 ₴






