Фалоімітатор присоска без мошонки 18 см фалоімітатор реалаїстик Faloimitator AToys
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002309
724 ₴
543 ₴
Показати оптові ціни
🕵️♂️ Конфіденційність доставки 💵 Оплата при отриманні
📦 Товар є в наявності 🚀 Швидка відправка
Реалістичний фалоімітатор Toyfa A-Toys, TPE, тілесний, 18 см
Прекрасні реалістичні фалоімітатори A-Toys виготовлені з матеріалу гарної якості, що швидко приймає температуру тіла. Витончений фалоімітатор має безшовну текстуру, яскраво виражену голівку та промальований рельєф та вени. всі ці особливості нагадують справжній чоловічий член.
А потужна присоска в основі іграшки дозволяє використовувати іграшку на будь-якій гладкій поверхні для комфортного та різноманітного проникнення. Сучасна інтим-іграшка стане незамінним статевим партнером та відкриє світ казкової насолоди та гострого оргазму! ВАЖЛИВА Особливість: рекомендується для збереження виробу не відривати його з силою від поверхні, а акуратно знімати виріб з краю присоски. Довжина 18 см, робоча довжина 16 см.
| Тип | Фалоімітатор |
| Довжина (заг.) (см) | 18 |
| Довжина (вставляється) (см) | 16,5 |
| Діаметр (см) | до 4,5 |
| Вага (кг) | |
| Матеріал виготовлення | TPE |
| Колір | Тілесний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ToyFa |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 4.5 см |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | На присосці |
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 543 ₴




