Масажер простати
- Немає в наявності
- Код: УТ000001016
238 ₴

Стимулятор простати для масажу передміхурової залози
Цей масажер простати був створений для найвимогливіших чоловіків. Масажер відповідає всім вимогам і задовольнить усе приховані мрії. Його форма допускає одночасний масаж промежини та простати, а форма повторює чоловічу анатомію.. Маленька іграшка, яка масажує і чоловічу точку G — простату. Перед вами розгорнуться нові рівні емоцій, які супроводжують секс. Завдяки цьому пристрою ваш секс буде довше, а ерекція буде набагато міцнішою. Найкраще кровопостачання передміхурової залози запобігає її надмірному росту, тому не соромтеся й насолоджуйтеся грою зі стимулятором простати. Масажер має спеціально форму, створену спеціально для чоловіків. Його вигнута форма є відбиттям чоловічої анатомії. Стимулятор вводиться анально й одночасно стимулює простати та промежину.
Тип: Анальні стимулятори
Матеріал виготовлення: ABS
Цвет: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Стать | Чоловічий |
| Водостійкість | Да |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Функція вібрації | Да |
| Тип інтимної іграшки | Масажер простати |
| Тип вібратора | Анальні |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Вага | 38 г |
| Довжина: | 113 мм |
- Ціна: 238 ₴





