Анальна пробка лисиці, пробка для ануса хвіст лисиці сірого кольору, втулка анальна Sexshop TFA
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002518
530 ₴
371 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальний хвіст | лисий хвіст анальний | анальна пробка лисий хвіст
Анальна пробка з хвостом зі штучного хутра. Секс іграшка буде відмінним помічником для внесення різноманітності в інтимне життя, а також це дуже цікавим атрибутом для постільної гри. Матеріал виготовлення нержавіюча сталь і штучне хутро. Анальний хвіст прекрасний подарунок або вагоме доповнення до нього ;) яке пояснить партнеру все глибину вашої симпатії.

Тип: Анальна пробка
Матеріал виготовлення: Метал, штучне хутро
Довжина: 7,2 см
Діаметр: 2,7 см
Вага: 89 г
Колір: Сірий

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 2.7 см |
| Матеріал | Метал |
| Набір | Ні |
| Особливості | З хвостом |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 89 г |
| Висота | 540 мм |
| Довжина: | 72 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 371 ₴







