Силіконовий вібратор 10 швидкостей фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: УТ000001581
228 ₴

Фіолетовий силіконовий кишеньковий вібратор 10 швидкостей
Невелике кишенькове задоволення грайливий компаньйон у будь-якій пригоді. Потужний вібратор має 10 функцій вібрації, щоб створити відчуття оргазмічного блаженства. Використовуйте 10 інтенсивних функцій вібрації, створюваних потужним вібраційним мотором для запаморочливої вагінальної або кліторальної стимуляції. Легко збільшуйте інтенсивність за допомогою однієї простої кнопки для надійного задоволення.

Компактний вібратор виготовлений із міцного силікону, розміром 195 мм х 123 мм х 30 мм; Отримайте більше задоволення від 2 батарейки AAA. Перед і після кожного використання мийте масажер теплою водою з м'яким милом, потім дезінфікуйте за допомогою антибактеріального універсального засобу для іграшок. Для зберігання зніміть акумулятор із вібратора та помістіть у прохолодне, сухе та чисте місце.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 91 г |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 123 мм |
| Діаметр | 30 мм |
- Ціна: 228 ₴











