Вібратор зі стимуляцією клітора управління з телефону зі стимуляцією точки G
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001115
2 154,67 ₴
1 616 ₴
Показати оптові ціни
Вібратор стимулятор точки G бездротове керування зі смартфона
Якісний силіконовий вібратор із дистанційним керуванням. Має вигляд, як мушля, але, крім свого зовнішнього вигляду, не раз здивує вас. Його зовнішня частина принесе вам море задоволення від стимуляції клітора, а внутрішня частина стимулюватиме ця точка G, тому ви не захочете її виймати. Шовковистий реалістичний матеріал для м'якої та чуттєвої стимуляції. Під час гарячих ласок ви відчуєте разом із ним безліч оргазмів. Вібратор із великими можливостями. Оригінальна форма пристрою забезпечує чудову стимуляцію інтимних зон жіночого тіла. Форма вібратора схожа на реальний член. Він зроблений із силікону, тому м'який і ніжний на дотик. Поверхня іграшки абсолютно гладка, що виключає виникнення травм під час використання. Розміри відповідають природним потребам жіночих статевих органів у стимуляції. Вібратор має 12 режимів вібрації, які перенесуть вас у світ постійного задоволення. Різні варіанти вібрації дають змогу використовувати її в найзручнішому для вас режимі.
Тип: Вібратор
Довжина: 7 см.
Діаметр: 2,6 см.
Живлення: 1x AAA (у комплекті немає)
Матеріал виготовлення: медичний силікон, АБС
Колір: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 77 г |
| Діаметр | 2.6 см |
| Довжина | 7 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Для точки G |
| Тип управління | Смарт |
| Форма | Метелики |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Основні | |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Призначення | Для жінок |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 1 616 ₴






