Мастурбатор чоловічий чаша вагіна без вібрації Багаторазовий Galaku TRAIL II Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002608
1 355,71 ₴
949 ₴
Показати оптові ціни
Чоловічий мастурбатор Galaku Trail II Midnight з ефектом вакууму та змінним рельєфом
Galaku Trail II Midnight — це багаторазовий мастурбатор у вигляді стильної чаші з прозорою еластичною вставкою. шукає реалістичні відчуття та посилену стимуляцію.

Отвори з боків корпусу дозволяють контролювати вакуум
Еластична текстура забезпечує щільне прилягання
Сумісний з лубрикантами на водній основі
Ідеальний для багаторазового використання
У комплекті — одноразовий пакетик лубриканта

Характеристики:
-
Розмір корпусу: 18 × 7 см
-
Розмір вставки: 16,5 × 6,5 см
-
Діаметр отвору: 3 см
-
Вага: 290 г
-
Матеріал: TPE (внутрішній), пластик (корпус)
-
Упаковка: термозбіжна плівка з дизайном
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 290 г |
| Діаметр | 7 см |
| Довжина | 18 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 949 ₴







