Вагіна чоловічий мастурбатор Passion Lady Masturbator Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001338
465,71 ₴
326 ₴
Показати оптові ціни
Чоловічий мастурбатор з штучним піхвою
При виготовленні цього мастурбатора імітує штучну вагіну використовувався дуже реалістичний матеріал термопластична резина, матеріал максимально точно імітує людську шкіру. Щоб збільшити реалістичність вражень, мастурбатор всередині має анатомічну форму, яка відповідає реальності, що дає максимально реалістичні відчуття під час використання штучного піхви.

Щоб поліпшити відчуття рекомендується використовувати мастило на водній основі. Після використання ретельно промийте теплою водою, використовуйте еротичне чистячий засіб і дайте їй повністю висохнути. Час від часу посипайте мастурбатор тальком, це збереже довговічність і властивості цього матеріалу.
Чому обирають вагіну BAILE:
-
точна імітація
-
приємні відчуття завдяки м'якому, реалістичного матеріалу
-
ергономічний дизайн
-
зручний захват завдяки насічках на зовнішній стороні мастурбатора
-
простота використання

Характеристики:
-
Матеріал: матеріал TPR
-
Водонепроникність: немає
-
Мастило: змазки на водній основі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 137 г |
| Діаметр | 5.5 см |
| Довжина | 15.5 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | Гума |
| Особливості | Кишенькові |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Водостійкість | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Рельєф мастуратора | Ребристий |
| Тип інтимної іграшки | Вагіна |
| Функція вібрації | Немає |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 326 ₴






